Brazo robótico de soldadura de 6 eixes con posicionador rotatorio de 3 eixes
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | 1800X800mm / 2500X800mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 1600 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (pódese personalizar >500 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Descrición
O posicionador de 3 eixes pode xirar horizontalmente no seu conxunto e as dúas mesas de traballo poden virarse e xirar para que os traballadores poidan simplemente colocarse nun lado para cargar e descargar o material. Reduce o traballo dos traballadores e mellora considerablemente a eficiencia do traballo.
Podes cambiar a disposición da estación segundo a situación sobre o terreo. Os equipos periféricos que podes escoller inclúen: estación de soplete limpo, posicionador rotatorio, sistema de seguimento láser, caixa de control remoto, etc. Podemos ofrecer formación tecnolóxica gratuíta.
Dous tipos de posicionador de soldadura de 3 eixes para opción:
Imaxe da esquerda: posicionador de soldadura rotatorio horizontal de 3 eixes
Imaxe da dereita: posicionador de soldadura rotatorio vertical de 3 eixes
Escolla a carga útil (carga útil estándar 300 kg/500 kg/1000 kg) e o tamaño da mesa de traballo (tamaño estándar 1800*800 mm ou 2500*800 mm) que sexa axeitado para a súa peza! Tamén aceptamos personalización!
Material
Soldadura de aceiro inoxidable
Soldadura de aluminio
Soldadura de aceiro ao carbono
Soldadura de tubos/tubos/placas galvanizadas
Soldadura en laminación fría
Paquete:Caixas de madeira
Prazo de entrega:40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
1. Cal é a configuración mínima para unha estación de soldadura?
R: Un robot e unha mesa de soldadura. Para pezas complicadas, pode ser necesario un posicionador; se queres unha maior eficiencia de traballo, dous posicionadores son unha boa opción.
2. Que inclúe todo o sistema de robot de soldadura?
R: O sistema completo do robot de soldadura inclúe o brazo do robot, o controlador, a fonte de enerxía para soldadura, os posicionadores, os accesorios, o limpador da pistola de soldadura (tocha), a cortina de luz de seguridade, a valla de seguridade, etc.
3. O sistema da estación robotizada precisa uns requisitos ambientais elevados?
R: O ambiente axeitado é: 0~45 ℃, 20-80 % de HR (sen condensación).











