Célula robotizada de soldadura con accionador e carril deslizante
Descrición
Normalmente, o alcance máximo é de 2000 mm para un brazo de robot de soldadura. Unha vez que a peza é demasiado grande para usar un robot de 2000 mm, o carril móbil axuda a ampliar a lonxitude de movemento do robot. O armario de control, a fonte de enerxía para soldadura e outros equipos tamén se poden deseñar sobre o carril.
Por outra banda, o posicionador de cabeza e cola dun eixe axuda a suxeitar a peza longa e a xirar para lograr a soldadura frontal e traseira.
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | 1800X800mm / 2500X800mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 600 kg / Uns 800 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Parámetro técnico do ferrocarril en movemento
| Modelo | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | 500 x 500 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 450 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
P: Necesito mercar tamén un posicionador que combine co robot de soldadura?
Resposta: Iso depende da complexidade das pezas a traballar. Se a peza é complexa, necesitas mercar un posicionador que se adapte ao robot de soldadura.
P: Que información debo proporcionar para que me poidades recomendar un robot axeitado?
Resposta: Proporcione os debuxos detallados da peza, incluíndo o material, o grosor, a posición de soldadura, as dimensións e o peso da peza.
P: Poden ofrecer un servizo personalizado para o noso produto?
Resposta: Si. Proporcionarémosche solucións profesionais de sistemas de soldadura robótica segundo o teu produto específico. Só tes que enviarnos os teus debuxos detallados do produto e os requisitos de soldadura, e despois elaboraremos unha proposta técnica personalizada para ti.
P: Podes enviar un enxeñeiro ao noso país para configurar a máquina?
Resposta: Si. Enviaremos un enxeñeiro ao seu país para axudar coa instalación e posta en servizo, así como coa formación. Se tes algún problema, tamén podemos ofrecerche un servizo en liña.
P: Quero saber a calidade da soldadura do noso produto, que debo facer?
Resposta: Pode enviar as súas mostras á nosa fábrica para facer probas de soldadura. Despois de probar a soldadura, enviarémoslle o vídeo e as imaxes da soldadura como referencia. Tamén lle devolveremos as mostras para a súa verificación.












