estación de traballo de soldadura robótica para pezas pequenas
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4010U-050 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | Diámetro 500 mm |
| Peso | Consultar o peso real |
| Carga útil máxima | Carga útil axial 100 kg |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Compoñentes da estación de traballo robótica
1. Robot de soldadura:
Tipo: Robot de soldadura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot de soldadura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot de soldadura láser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posicionador
Modelo: JHY4010U-050
Tipo: posicionador de 2 eixes
3. Fonte de enerxía para soldadura
Tipo: fonte de alimentación para soldadura de 350 A/500 A
4. Soplete de soldadura
Tipo: soplete refrixerado por aire, soplete refrixerado por auga, soplete de empurrar e tirar
5. Estación de limpeza da tocha:
Modelo: SC220A
Tipo: Limpador automático de tochas de soldadura pneumática
Outros periféricos de estacións de traballo robóticas
1. Carril móbil para robots
Modelo: JHY6050A-030
2. Sensor láser (opcional)
Función: seguimento de soldaduras, posicionamento
3. Cortina de luz de seguridade (opcional)
Distancia de protección: 0,1-2 m, 0,1-5 m; altura de protección: 140-3180 mm
4. Valado de seguridade (opcional)
5. Armario PLC (opcional)
Material de soldadura
Soldadura de aceiro inoxidable
Soldadura de aluminio
Soldadura de aceiro ao carbono
Soldadura de tubos/tubos/placas galvanizadas
Soldadura en laminación fría
Aplicación
Pezas de automóbiles, pezas de bicicletas, pezas de automóbiles, mobles de aceiro, novas enerxías, estrutura de aceiro, maquinaria de construción, equipamento de fitness, etc.
Paquete:Caixas de madeira
Prazo de entrega:40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
P: Que información debo proporcionar para que me poidades recomendar un robot axeitado?
Resposta: Proporcione os debuxos detallados da peza, incluíndo o material, o grosor, a posición de soldadura, as dimensións e o peso da peza.
P: Poden ofrecer un servizo personalizado para o noso produto?
Resposta: Si. Proporcionarémosche solucións profesionais de sistemas de soldadura robótica segundo o teu produto específico. Só tes que enviarnos os teus debuxos detallados do produto e os requisitos de soldadura, e despois elaboraremos unha proposta técnica personalizada para ti.
P: Cal é o período de garantía e o prazo de entrega?
Resposta: O período de garantía é de 12 meses. E o prazo de entrega é de 30 días despois de recibir o depósito.
P: Quero saber a calidade da soldadura do noso produto, que debo facer?
Resposta: Pode enviar as súas mostras á nosa fábrica para facer probas de soldadura. Despois de probar a soldadura, enviarémoslle o vídeo e as imaxes da soldadura como referencia. Tamén lle devolveremos as mostras para a súa verificación.












