posicionador de soldadura por torneado de tubos con servomotor
Dimensións do posicionador

Descrición
- Este posicionador de soldadura de tubos úsase para diversas aplicacións que van dende o enrolamento de tubos ata o posicionamento de pezas moi longas, como compoñentes de chasis ou postes de iluminación pública.
- Os posicionadores de soldadura melloran moito a produtividade ao soldar tubos, eixes, rodas, cóbados e outros accesorios.
- O tamaño da mesa xiratoria de soldadura e a carga útil dos eixes pódense personalizar, hai mandriles e rodas de soporte dispoñibles.

- Pódese adaptar a outras marcas de robots como Fanuc, ABB, KUKA e Yaskawa (os clientes deben proporcionar os debuxos do motor; despois, o orificio de instalación baséase no debuxo do motor).
- O armario do PLC é opcional.
Diámetro do posicionador
| Modelo | JHY4010T-050 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Clase de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | Diámetro 500 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (pódese personalizar) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Aplicación
Pezas de automóbiles, pezas de bicicletas, pezas de automóbiles, mobles de aceiro, novas enerxías, estrutura de aceiro, maquinaria de construción, equipamento de fitness, etc.
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
1. P: Como elixir os seus soldadores?
R: Indícanos o peso e as dimensións da túa peza e móstranos fotos da súa posición de soldadura; despois, recomendarémosche o posicionador de soldadura axeitado.
2. P: Podo usar o seu posicionador para o meu robot Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa?
R: Si. Pero o motor debe ser ofrecido e instalado por vostede mesmo.
3.Q: Aceptades pedidos personalizados?
R: Si, poderiamos deseñar o posicionador con diferentes tamaños de carga útil e mesa de traballo.







