Brazo robótico para soldadura MIG-TIG con rotador de 2 eixes

Descrición
É axeitado para soldadura automática, soldadura por costura e soldadura por penetración de varias pezas de chapa metálica grandes e pezas complexas.
O robot superou a certificación de patentes da Oficina de Propiedade Intelectual de China e a certificación CE de exportación.
A carga útil e o tamaño da plataforma xiratoria do posicionador de 2 eixes pódense personalizar.
Esta estación de soldadura robotizada configura normalmente equipos sinxelos con deseño flexible. Podes cambiar a disposición da estación segundo a situación no terreo. Os equipos periféricos que podes escoller inclúen: estación de soplete limpo, posicionador rotatorio, sistema de seguimento láser, caixa de control remoto, etc. Podemos ofrecer formación tecnolóxica gratuíta.
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4050L-080 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | Diámetro 800 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Material
Soldadura de aceiro inoxidable
Soldadura de aluminio
Soldadura de aceiro ao carbono
Soldadura de tubos/tubos/placas galvanizadas
Soldadura en laminación fría
Aplicación
Pezas de automóbiles, pezas de bicicletas, pezas de automóbiles, mobles de aceiro, novas enerxías, estrutura de aceiro, maquinaria de construción, equipamento de fitness, etc.
Paquete:Caixas de madeira
Prazo de entrega:40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
P: Que información debo proporcionar para que me poidades recomendar un robot axeitado?
Resposta: Proporcione os debuxos detallados da peza, incluíndo o material, o grosor, a posición de soldadura, as dimensións e o peso da peza.
P: Poden ofrecer un servizo personalizado para o noso produto?
Resposta: Si. Proporcionarémosche solucións profesionais de sistemas de soldadura robótica segundo o teu produto específico. Só tes que enviarnos os teus debuxos detallados do produto e os requisitos de soldadura, e despois elaboraremos unha proposta técnica personalizada para ti.
P: Podes amosarme algúns vídeos da aplicación?
Resposta: Claro. Podes ver todos os vídeos da nosa aplicación no noso canal de Youtube buscando "robot industrial JHY" ou pedirlle ao noso equipo de vendas que cho envíen.
P: Quero saber a calidade da soldadura do noso produto, que debo facer?
Resposta: Pode enviar as súas mostras á nosa fábrica para facer probas de soldadura. Despois de probar a soldadura, enviarémoslle o vídeo e as imaxes da soldadura como referencia. Tamén lle devolveremos as mostras para a súa verificación.












