Posicionador de soldadura rotatorio de 3 eixes de alta eficiencia
Dimensións do posicionador

Descrición
● Este posicionador de 3 eixes está composto por unha unidade de rotación da mesa de traballo, unha unidade de rotación horizontal do marco e un sistema de control eléctrico.
● 2 mesas de traballo nun posicionador, traballo só cargando e descargando a peza nun lado, traballo eficiente mellorado e espazo comprimido
● O movemento do posicionador pódese controlar rapidamente co botón de inicio e parada.
● Pódese adaptar a outras marcas de robots como Fanuc, ABB, KUKA e Yaskawa. (Os clientes deben proporcionar os debuxos do motor; despois, o orificio de instalación baséase no debuxo do motor)
O armario PLC é opcional.
Diámetro do posicionador
| Modelo | JHY4030S-180 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Clase de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | 1800 * 800 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 1600 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Principais produtos do noso posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipo cabeza-cola rotatorio de 1 eixe
Posicionador de soldadura con rotación vertical de cabezal de 1 eixe
Posicionador de soldadura rotatorio horizontal de 1 eixe
Posicionador de soldadura tipo P de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo U de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo L de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo L con elevación de 2 eixes
Posicionador de soldadura horizontal de 3 eixes
Posicionador de soldadura ascendente e descendente de 3 eixes
Posicionador de soldadura de cabezal e cola axustable en stock de 2 eixes
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
P: Somos unha empresa comercial ou un fabricante?
R: Somos fabricantes con máis de 10 anos de experiencia.
P: Tes a túa propia robótica de soldadura?
R: Si. Tamén somos fabricantes de robótica de soldadura.
P: Pódese colocar o posicionador no logotipo do cliente?
R: Si, podemos poñerlle o teu propio logotipo.
P: Como podedes garantir a calidade do produto?
R: Temos un sistema rigoroso de control de calidade no proceso de produción e damos a benvida aos clientes que nos visiten para comprobar a calidade do produto antes da entrega.
P: Canto tempo dura o período de garantía?
R: Un ano.






