posicionador de soldadura de alta precisión con servomotor
Dimensións do posicionador

Descrición
SERVOPOSICIONADOR DE 2 EIXES
- Posicionadores para sistemas robóticos de soldadura
-1 eixe pode xirar horizontalmente e o outro eixe pode virarse cara arriba e cara abaixo para a soldadura multiángulo de pezas complexas
- O posicionador usa o mesmo dispositivo de accionamento que o robot e está dispoñible con alta velocidade, alta precisión e alta carga útil
- Ofrece unha maior calidade de soldadura
- Pódese conseguir un corpo compacto con momento admisible, inercia e capacidade de carga mellorados
Pódese adaptar a outras marcas de robots como Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Os clientes deben ofrecer os debuxos do motor, despois deixamos o orificio de instalación baseado no debuxo do motor)
O armario PLC é opcional.
Diámetro do posicionador
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Clase de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | Diámetro 800 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg (pódese personalizar >500 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
1. P: Podo usar o seu posicionador para o meu robot Fanuc/ABB/Kuka/Yaskawa?
R: Si. Pero o motor debe ser ofrecido e instalado por vostede mesmo.
2.P: Pode moverse a túa posición en sincronía co teu robot?
R: Si.






