Posicionador de soldadura para redutores RV de alta precisión

Descrición
● O posicionador de soldadura está composto por unha unidade de rotación da mesa de traballo, unha unidade de inversión e un sistema de control eléctrico.
● O movemento do posicionador pódese controlar rapidamente co botón de inicio e parada.
● Función de extensión do control de enlace con outros equipos.
● con vantaxes de volume compacto, boa aparencia, peso lixeiro e fácil funcionamento.
● Dispoñible deseño especial segundo a peza de traballo e o procedemento de soldadura do cliente, segundo a solicitude.
A plataforma xiratoria do posicionador pode ser redonda ou na forma anterior.
O tamaño da mesa xiratoria de soldadura e a carga útil dos eixes pódense personalizar.
● Pódese adaptar a outras marcas de robots como Fanuc, ABB, KUKA e Yaskawa. (Os clientes deben proporcionar os debuxos do motor; despois, o orificio de instalación baséase no debuxo do motor)
O armario PLC é opcional.
Diámetro do posicionador
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Clase de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | 1200 * 650 mm / diámetro 1200 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Principais produtos do noso posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipo cabeza-cola rotatorio de 1 eixe
Posicionador de soldadura con rotación vertical de cabezal de 1 eixe
Posicionador de soldadura rotatorio horizontal de 1 eixe
Posicionador de soldadura tipo P de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo U de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo L de 2 eixes
Posicionador de soldadura horizontal de 3 eixes
Posicionador de soldadura ascendente e descendente de 3 eixes
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
P: Somos unha empresa comercial ou un fabricante?
R: Somos fabricantes con máis de 10 anos de experiencia.
P: Tes a túa propia robótica de soldadura?
R: Si. Tamén somos fabricantes de robótica de soldadura.
P: Onde está situada a súa fábrica? Como podo visitala?
R: A nosa fábrica está situada na cidade de Wuxi, en China.
P: Como podedes garantir a calidade do produto?
R: Temos un sistema rigoroso de control de calidade no proceso de produción e damos a benvida aos clientes que nos visiten para comprobar a calidade do produto antes da entrega.
P: Canto tempo dura o período de garantía?
R: Un ano.






