solución robótica de soldadura automática

Como elixir unha estación de traballo fiable?
En primeiro lugar, cóntanos os detalles da túa peza, como o material da peza, o grosor, as dimensións e o peso.
despois diga os seus requisitos: o efecto de costura de soldadura que desexa, os entornos de traballo seguros, etc.
despois falamos do voso proceso de produción, como facedes o traballo de corte? hai unha gran desviación entre pezas?
Finalmente, recomendamos robótica, posicionadores, carrís robóticos, sensores láser, cortinas de luz de seguridade, valos de seguridade, etc. axeitados para diferentes aplicacións e especificacións que se adapten ao proceso de produción do cliente.
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4030U-120 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Tamaño do tocadiscos | 1200X650mm (pódese personalizar) |
| Peso | Consultar o peso real |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Compoñentes da estación de traballo robótica
1. Robot de soldadura:
Tipo: Robot de soldadura MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot de soldadura TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot de soldadura láser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posicionador
Tipo diferente: posicionador de 1 eixe, 2 eixes, 3 eixes, carga útil: 300/500/1000 kg ou personalizado
3. Carril terrestre
Tipo: carga útil de 500/1000 kg, lonxitude ≥3 m opcional.
4. Máquina de soldar
Tipo: máquina de soldar de 350 A/500 A
Carácter: pódese usar para soldadura de aceiro carbono, aceiro inoxidable, aluminio e galvanizado
5. Soplete de soldadura:
Tipo: 350A-500A, refrixerado por aire, refrixerado por auga, de empurrar e tirar
6. Estación de limpeza da tocha:
Tipo: Limpador automático de tochas de soldadura pneumática
Función: corte de fío de soldadura, limpeza de soplete, pulverización de aceite
7. Sensor láser (opcional)
Función: seguimento de soldaduras, posicionamento.
8. Cortina de luz de seguridade (opcional)
Función: normalmente instálase na cerca de seguridade para protexer eficazmente ás persoas bloqueando a cortina de luz de seguridade
9. Valado de seguridade (opcional)
Función: Instalado na periferia da estación de traballo do robot para illar o equipo e protexer a seguridade do persoal
Embalaxe: Caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago












