Estación de traballo robótica de soldadura de aluminio e aceiro inoxidable de 6 eixes
Descrición
O posicionador de 2 eixes pode acadar unha rotación horizontal de ±180° e unha rotación basculante.
A rotación do posicionador está controlada polo armario de control que se conecta debaixo do armario de control do robot. Durante o proceso de soldadura, pódense realizar movementos sincronizados entre o robot e o posicionador.
Este posicionador é axeitado para pezas que precisan ser soldadas en varios ángulos e pódese usar con robots de soldadura para un traballo de soldadura máis flexible e para mellorar a eficiencia e a calidade da soldadura.
Parámetro técnico do posicionador
| Modelo | JHY4030P-080 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Calss de illamento do motor | F |
| Mesa de traballo | Diámetro 800 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Compoñentes da estación de traballo robótica
| Produto | Cantidade |
| Robot de soldadura de 6 eixes | 1 conxunto |
| posicionador de 2 eixes | 1 conxunto |
| Fonte de enerxía para soldadura | 1 conxunto |
| soplete de soldadura | 1 conxunto |
| Caixa de control | 2 pezas |
| Estación de limpeza de tochas | 1 conxunto |
| Carril lineal robótico | *m (opcional) |
| Sensor láser | 1 conxunto (opcional) |
| Cortina de luz de seguridade | 1 conxunto (opcional) |
| valla de seguridade | *m (opcional) |
Por que nos escoller?
1. Somos un dos fabricantes de robots de soldadura por lotes en China.
2. Non só somos fabricantes de robots, senón que tamén producimos posicionadores.
3. Máis de 10 anos de experiencia en proxectos integrados de robótica.
4. O sistema de control do robot é doado de operar e estable de usar.
5. O sistema de control do robot pode controlar ata 12 eixes.
6. Os nosos produtos vendéronse a máis de 30 condados do sueste asiático, Asia occidental, Europa, América do Norte, América do Sur, Australia, etc.













