Servoposicionador de carga pesada de 2 eixes
Dimensións do posicionador

Descrición
- Como se move este posicionador L de 2 eixes?
Un eixo pode xirar 360° horizontalmente, o outro eixo pode virar 360° á esquerda e á dereita
O posicionador de soldadura normalmente composto por un mecanismo de xiro da mesa de traballo e un mecanismo de xiro, que permiten que a peza de traballo se fixe na mesa de traballo no ángulo de soldadura ou axuste desexado mediante a elevación, o xiro e o xiro da mesa de traballo.
- Como funciona o posicionador?
A serie de posicionadores de soldadura é do tipo con inclinación lateral, do tipo con rotación de cabeza e cola, do tipo con rotación de elevación de cabeza e cola, do tipo con cabeza e cola inclinados e do tipo con dobre rotación, etc.
Pode combinarse cun manipulador de soldadura para convertelo nunha máquina de soldadura especial automática e tamén se combina con equipos periféricos de robot e robots para realizar a automatización da soldadura. E tamén podemos fabricar posicionadores de soldadura personalizados segundo as diferentes pezas de traballo e os requisitos tecnolóxicos dos clientes.
Diámetro do posicionador
| Modelo | JHY4030L-080 |
| Tensión de entrada nominal | Monofásico 220 V, 50/60 Hz |
| Clase de illamento do motor | F |
| Tocadiscos | Diámetro 800 mm (pódese personalizar) |
| Peso | Uns 400 kg |
| Carga útil máxima | Carga útil axial ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (pódese personalizar >1000 kg) |
| Repetibilidade | ±0,1 mm |
| Posición de parada | Calquera posición |
Aplicación
Pezas de automóbiles, pezas de bicicletas, pezas de automóbiles, mobles de aceiro, novas enerxías, estrutura de aceiro, maquinaria de construción, equipamento de fitness, etc.
Principais produtos do noso posicionador de soldadura
Posicionador de soldadura de tipo cabeza-cola rotatorio de 1 eixe
Posicionador de soldadura con rotación vertical de cabezal de 1 eixe
Posicionador de soldadura rotatorio horizontal de 1 eixe
Posicionador de soldadura tipo P de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo U de 2 eixes
Posicionador de soldadura tipo L de 2 eixes
Posicionador de soldadura horizontal de 3 eixes
Posicionador de soldadura ascendente e descendente de 3 eixes
Paquete: caixas de madeira
Prazo de entrega: 40 días despois de recibir o prepago
Preguntas frecuentes
1.P: Pode o seu posicionador funcionar co meu robot Fanuc?
R: Si
2. Pode o seu posicionador moverse en sincronía co meu robot ABB?
R: Si, só tes que instalar un motor da mesma marca que o teu robot no positonizador.
3.P: Como se controla o posicionador?
R: Cando usas un robot JHY, o noso sistema de control de robots pode controlalo; cando usas un robot doutras marcas, podemos equipar o posicionador cun armario PLC para que funcione co teu robot.






